همراهی «قم فود» در یک جشنواره ویژه

نوشته شده در ۲۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۵۴

قم فود (راهنمای رستوران ها، فست فودها و کافه های قم) دومین جشنواره «رستوران محبوب مردم» را که 17 اسفندماه سال جاری در برج میلاد تهران برگزار می شود، همراهی می کند.

دومین جشنواره رستوران محبوب من با اهداف رونق صنعت گردشگری در کشور بر اساس استانداردهای روز جهانی، ترویج آداب و رسوم و فرهنگ ایرانی در بحث غذاهای محلی و سنتی، معرفی رستوران های محبوب کشور بر اساس نظرسنجی مردمی و تشکیل کارگروه بین المللی رستورانی برای جذب مخاطب و اعتماد سازی مردمی برگزار می شود.

بنابر اعلام سایت رسمی این جشنواره، آشنایی با کارآفرینان ملی در حوزه صنعت توریسم و گردشگری، بررسی نقش مواد غذایی و تغذیه سالم در میزان محبوبیت رستوران ها، آشنایی با فرهنگ غنی ایرانی در میهمان نوازی و معرفی غذاهای سنتی ایرانی و ترویج فرهنگ ایرانی از مزایای حضور در این جشنواره است.

دریافت نشان محبوبیت برند پس از نظرسنجی مردمی در روز جشنواره، بررسی روش های جذب مخاطب و مشتریان بیشتر برای مجموعه ها، دریافت گزارش درمورد وضعیت محبوبیت رستوران ها نزد مردم، تجلیل از قدیمی ترین مجموعه های رستورانی و مرور تاریخچه این صنعت، دریافت گواهینامه های بین المللی در حوزه گردشگری و آشنایی با برند حلال و معرفی گسترده مجموعه های رستورانی از طریق رسانه های جمعی از دیگر اهداف این جشنواره به شمار می آید.

حضور مدیران ارشد رستورانی در جشن پایانی مراسم و برگزاری نمایشگاه جانبی رستوران، مواد غذایی، تجهیزات رستورانی و دیگر موارد مرتبط از دیگر مزیت های این جشنواره محسوب می شود.

واحدهای غذایی استان قم برای حضور در این جشنواره و بهره مندی از مزایای ویژه رستوران ها، فست فودها و کافه های قم می توانند در تلگرام به [email protected] و در اینستاگرام به pr.qomfood@ پیام دهند یا با شماره 66 20 9100 025 تماس حاصل بگیرند.

نظر شما چیست؟

برای ثبت نظر یا ارسال پیام به مدیر باید ابتدا وارد شوید یا یک حساب جدید بسازید!!