9 جایزه در سومین شگفتانه قم فود

نوشته شده در ۱۳ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۳۶

سومین شگفتانه قم فود با همراهی دهکده جنگلی کاج از 13 تا 31 شهریور برگزار می شود که بر اساس آن، 9 جایزه به 9 برنده این مسابقه تعلق می گیرد.

امیدواریم روزهای پایانی تابستان را به خوبی و خوشی سپری کنید و حسابی هم آماده ورود به فصل زیبای پاییز یعنی پادشاه فصل ها باشید.  همان طور که می دانيد اعضای سایت قم فود به ازای هر نظر و دیدگاهی که درباره واحدهای غذایی در قم فود به اشتراک می گذارند، ۳ امتیاز و به ازای هر رای یک امتیاز برای خود ذخیره می کنند و معرفی هر واحد غذایی (شامل رستوران، فست فود، کافه، تهیه غذا و کترینگ، آبمیوه و بستنی، کبابی و طباخی) هم در قم فود 5 امتیاز به اندوخته خودشان اضافه می کنند. همچنین كاربران شبکه اجتماعی اینستاگرام هم بر اساس فعالیت خود در این شبکه اجتماعی می توانند امتیاز کسب کنند. 


و اما این ۹ جایزه به چه کسانی تعلق می گیرد؟
الف. 3 شگفتانه ویژه فعالترین اعضای سایت قم فود از 13 تا 31 شهریورماه است. بر این اساس برنده این بخش کسانی هستند که بیشترین امتیاز را از فعالیت خود در سایت قم فود (ارائه نظر، رای دادن به واحدهای غذایی و معرفی واحدهای جدید) و هم چنین شبکه اجتماعی اینستاگرام (نشر شگغتانه، معرفی قم فود و  ...) دریافت کنند. فراموش نکنید که نظرات تکراری یا نظراتی که مشخصا درباره واحدهای غذایی معرفی شده در سایت نباشد، تایید نشده و امتیازی به آنها تعلق نمی گیرد.

ب. 3 شگفتانه هم به کسانی اختصاص پیدا می کند که عکس های خودشان را از رستوران جنگلی یا کارتینگ کاج برای ما ارسال کنند و در اینستاگرام قم فود بیشترین لایک را از آن خود بکنند.

ج. 3 شگفتانه هم به کسانی تعلق می گیرد که از  هنر تزیین غذاها یا دسرهای خونگی خود عکس بگیرند، برای ما بفرستند و در اینستاگرام ما بیشترین لایک را داشته باشند، البته یادتان باشد این عکس ها باید همراه با نمادی از قم فود باشد، مثلا نوشته ای با عنوان قم فود یا کنار رایانه یا گوشی موبایل شما که سایت قم فود در آن متمایز باشد.

تصاویر در صفحه اینستاگرام قم فود فقط 48 ساعت برای جمع کردن لایک فرصت دارند.

جوایز برندگان:
بدین ترتیب 9 جایزه برندگان شامل موارد ذیل است:
به نفر اول در هر بخش بن ۷۰۰۰۰ (هفتاد هزار) تومانی و ۴ بلیط کارتینگ 
به نفر دوم بن ۵۰۰۰۰ (پنجاه هزار) تومانی و ۳ بلیط کارتینگ 
و به نفر سوم بن ۳۰۰۰۰ (سی هزار) تومانی و ۲ بلیط کارتینگ 

اهدا می شود که با آن می توانید تا سقف مبلغ بن به صورت رایگان، علاوه بر بهره مندی از کارتینگ این مجموعه، یک نوبت از غذاهای فوق العاده مجموعه جنگلی کاج به همراه دوستان یا خانواده لذت ببرید.
اگر هم فردی در چند بخش برنده شود، بهترین جایزه رو دریافت می کند و باقی جوایز به نفرات بعدی تعلق می گیرد. 
برای شرکت در «شگفتانه قم فود با همراهی رستوران جنگلی کاج» فقط از ۱۳ تا ۳۱  شهریور ماه فرصت دارید.

نحوه ارسال عکس ها:
عکس های خود را می توانید از روش های زیر برای ما بفرستید:
۱. ارسال عکس از طریق شناسه زیر به تلگرام قم فود
@qomfooder
۲. ارسال عکس از طریق دایرکت به اینستاگرام قم فود با شناسه زیر
@qomfood
امیدواریم شما هم جزو برندگان سومین شگفتانه قم فود باشید.

با احترام
تیم قم فود و دهکده جنگلی کاج

 

نظر شما چیست؟

برای ثبت نظر یا ارسال پیام به مدیر باید ابتدا وارد شوید یا یک حساب جدید بسازید!!