همکاری قم فود و یک برنامه تلویزیونی

نوشته شده در ۰۹ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۵۷

بر اساس توافق صورت گرفته بین قم فود (راهنمای رستوران های قم) و گروه برنامه ساز "کجا بریم؟ چی بخوریم؟" واحدهای غذایی برتر، شناخته شده و مشتری مدار قم روی انتن شبکه دو سیما می رود.

این برنامه در حال حاضر مراحل تولید خود را پشت سر می گذارد و تهیه کننده و کارگردان ان امیررضا داودپسند است.

تاکنون بخشی از تصویربرداری این مجموعه در شهرهای تهران و کاشان انجام شده و برنامه ریزی برای تصویربرداری و معرفی رستوران های قم نیز با تعامل صورت گرفته از سوی قم فود در حال انجام است.

"کجا بریم؟ چی بخوریم؟" کاری تولیدی از گروه فرهنگ و خانواده شبکه دو سیما با محوریت معرفی مراکز تفریحی و پذیرایی از جمله رستوران ها، فست فودها، کافه ها و سفره خانه هاست و در مدت زمان ۱۵ دقیقه از این شبکخ پخش می شود.

هدف این برنامه معرفی واحدهای غذایی به شمار می اید که غذاهای باکیفیت و سالم را با قیمت مناسب و سرویس دهی شایسته ارائه می دهند و مشتری مدار هستند و از سوی دیگر به مواردی از جمله بهداشت محیط و اقتصاد خانواده های ایرانی توجه دارند.

مدیران رستوران های قم می توانند برای مشارکت در این برنامه به شناسه @qomfooder در پیام رسان تلگرام پیام دهند یا با شماره ۰۹۱۲۴۵۳۱۸۰۰ تماس گیرند.

شما هم اگر علاقه مندید رستوران مورد علاقه شما در این برنامه روی شبکه دو انتن برود، از طریق شناسه @qomfooder به ما پیام دهید تا توسط قم فود پیگیری شود.

نظر شما چیست؟

برای ثبت نظر یا ارسال پیام به مدیر باید ابتدا وارد شوید یا یک حساب جدید بسازید!!