خدمات رسانی رستوران ها همچون گذشته

نوشته شده در ۱۹ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۱۵

ضمن تبریک عید سعید فطر و با آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما کاربران گرامی به اطلاع می رساند که پس از پایان ماه مبارک رمضان، واحدهای غذایی قم طبق ساعات کاری گذشته خود به فعالیت ادامه می دهند.
رمضان امسال نیز فعالیت واحدهای غذایی قم برنامه های ویژه ای را در نظر گرفتند. در ماه مبارک رمضان امسال نیز برخی از رستوران ها به ارائه «منو و بوفه افطار» اقدام کرده بودند. به علاوه برخی از رستوران ها و فست فودها نیز با افطاری مختصری پیش از سفارش غذا از مشتریان خود پذیرایی می کردند که هر دوی انها مورد استقبال شهروندان قرار گرفت. از دیگر نکات قابل توجه در این ماه مبارک، فعالیت کافه های از ساعات افطار تا نزدیکی های سحر بود که مورد استقبال همشهریان نیز قرار گرفت. هم چنین ضیافت افطاری خانوادگی و دوستانه نیز در رستوران های قم نیز هم چون سال های گذشته رواج داشت. باتوجه به گرمی هوا نیز آبمیوه و بستنی فروشی های قم نیز در ساعات پس از افطار خیل عظیمی از مردم را به خود جذب می کردند.
قم فود نیز در راستای ارائه خدمات مناسب تر به مخاطبان خود به ارائه دو فهرست در زمینه رستوران های با منوی افطار و هم چنین کافه های فعال از افطار تا سحر پرداخت که با استقبال شهروندان و این واحدهای غذایی روبرو شد. شایان ذکر است ساعت های کاری جدید رستوران ها نیز در حال به روز رسانی است.

نظر شما چیست؟

برای ثبت نظر یا ارسال پیام به مدیر باید ابتدا وارد شوید یا یک حساب جدید بسازید!!